Ladislav Špaček - Největší faux pas v etiketě aneb Gentlemanem a dámou za dvě hodiny

Kde: Dům kultury města Ostravy, a.s.
Kdy: 18. 1. 2019
Cílová skupina: od 12 let

WWW: www.dkmoas.cz

Ladislav Špaček, český spisovatel, popularizátor společenské etikety a bývalý tiskový mluvčí prezidenta Václava Havla. Ostravské publikum potěší besedou, v níž probere největší faux pas v etiketě a diváky za skoro tři hodiny promění v dámy a gentlemany. Součástí tříhodinové přednášky, která bude provázená prezentací, bude také přestávka, kdy si hosté budou moci zakoupit některou z jeho knih. Pan Špaček je poté zájemcům přímo na místě bude podepisovat.