ZAŽÍT OSTRAVU JINAK na Jihu

Kategorie: zábava

E-mail: zdensev@seznam.cz
WWW: Karpatská, 2863/19

16.září 2017 se uskuteční na ploše od polikliniky v Hrabůvce po zastávku Kostel Ostrava Hrabůvka akce ZAŽÍT OSTRAVU JINAK na Jihu. Tzv. sousedské slavnosti jsou akcí celostátní, konají se v rámci Evropského týdne mobility a Světového dne bez aut, což znamená, že ulice budou patřit jen lidem!

Sousedskou slavnost v ulicích Ostravy Hrabůvky, letos pořádá v zastoupení Mateřské školy Klegova a neziskové organizace Čtyřka v pohybu z.s. Bc. Zdeňka Ševčíková s kolektivem s Vámi, aktivními ostraváky v prostoru od polikliniky ke kostelu. Záštitu nad akcí převzal starosta obvodu Ostrava Jih Bc. Martin Bednář. Určená se v sobotu 16. 9. 2017 promění ve velký pouliční jarmark. Aktivní ostravské organizace a aktivní občané budou v množství stánků prodávat jídlo, pití, oblečení, ale třeba i učit různým řemeslům,účastnit se workshopů, sportovat, ale hlavně se budou skvěle bavit. Přijďte se i vy hezky pobavit a také poznat své sousedy, se kterými se normálně střetnete maximálně u poštovní schránky!

Přijďte zažít Ostravu jinak!

Připojte se ke skupině „ZAŽÍT OSTRAVU JINAK na Jihu“ na Facebooku :-)