ENERGIE REIKI JAKO SOUČÁST ŽIVOTA II. stupeň

Kategorie: vzdělávání
Cílová skupina: pro dospělé

WWW: www.kzoj.cz

Reiki je pro každého – každý se může naučit pomáhat sobě či druhým s touto vesmírnou láskyplnou energií. Pokračovací kurz Reiki pro absolventy I. stupně. Člověk získá výrazné navýšení energie, rychlost a citlivost, může již působit také na dálku sobě či druhým, neomezeně i do minulosti či budoucnosti, Reiki II. se zaměřuje na emoční, duševní a karmické léčení. Naučíte se, jak posílat energii do různých situací v běžném životě, získáte zasvěcení, skripta, certifikát a možnost další konzultace s Mistrem Reiki. 21 dní poté může proběhnout dočasná očistná reakce. Vede terapeutka a Mistr Reiki Zuzana Galuszková. Nutná rezervace – počet míst omezen, předprodej KD K-TRIO.