PAVLÍNA JÍŠOVÁ - PÍSNIČKY S KYTAROU

Kde: Komorní klub, Velflíkova 8, Ostrava-Hrabůvka
Kdy: 14. 10. 2019

WWW: www.kulturajih.cz

Sólový koncert Pavlíny Jíšové spojený s křtem jejího nového alba – Neznámé. Pavlína Jíšová se hudbě věnuje celý život. Výraznou jihočeskou osobností se stala především jako zpěvačka folkové hudby a příbuzných žánrů. Její hlas je možné slyšet na více než sedmdesáti albech české produkce. Autorské písně, texty a hudbu představuje ve svých samostatných písničkářských recitálech v doprovodu akustické kytary nebo v dámském triu Pavlína Jíšová & Bababand. Vystudovala češtinu a hudební výchovu na Pedagogické fakultě v Českých Budějovicích a už během studií si díky svému nezaměnitelnému hlasu vydobyla na hudební scéně pevné místo. Mnoho let se kromě aktivní koncertní činnosti věnovala prezentaci české folkové hudby v Českém rozhlase České Budějovice v pravidelných hudebních relacích „Folková jíška Pavlíny Jíšové“ a „Písničkové rozhovory“. Předprodej: KD K-TRIO, kino LUNA, Ostravainfo!!! a půl hodiny před začátkem na místě.