Autogramiáda knihy Příhody malé surikaty

V kolik: 16:30
Cílová skupina: široká veřejnost

Telefon: 599430137

Městský obvod Ostrava-jih zve na autogramiádu pohádkové knížky Příhody malé surikaty, věnované dětem našeho obvodu. S jejími autorkami ilustrátorkou se můžete setkat na autogramiádě v úterý 17. září od 16.30 do 17.30 hodin v areálu Lesní školy, a to za každého počasí. Na místě bude možno si knížku, kterou náš obvod věnoval již druhým rokem prvňáčkům základních škol, také zakoupit a nechat si podepsat. Pohádkový příběh je zasazen přímo do lokality Bělského lesa a blízkého okolí, stejně jako tři fotopanely s postavičkami z knížky. Ty budou od poloviny září umístěny na tzv. Surikatí stezce v rekreační zóně Bělského lesa poblíž Lesní školy.

Nenechte si ujít setkání s autorkami J. Dolanskou, P. Becherovou a známou ilustrátorkou B.I.Wagnerovou.