1
St
2
Čt
3
4
So
5
Ne
6
Po
7
Út
8
St
9
Čt
11
So
12
Ne
13
Po
15
St
18
So
19
Ne
20
Po
22
St
25
So
26
Ne
27
Po

Neseďte doma, pojďte se bavit

Portál „Město v akci“ má za cíl přispět větší informovanosti veřejnosti o všem zajímavém, co se v Ostravě v oblasti využití volného času obyvatel děje. Najdete tady informace o sportovních, kulturních, ale i jiných akcích v našem městě. O svých akcích a událostech můžou veřejnost informovat sami organizátoři, stačí vyplnit potřebný formulář a zadat do něj potřebné údaje. Vše je bezplatné.

Pokud se chcete podívat, jaká akce se kde koná, máte možnost filtrovat jednotlivé události z oblastí sportu, vzdělávání, kultury, zábavy a výstav. Aplikace také nabízí kalendář, v němž si můžete zvolit měsíc, ale i konkrétní den, ve kterém chcete nějakou akci najít, k dispozici je i třídění podle akcí konaných v konkrétních městských obvodech.

Věříme, že si portál oblíbíte a stane se vaším oblíbeným partnerem při plánování volného času a účasti na nejrůznějších akcích.


Neseďte doma, pojďte se bavit Portál „Město v akci“ má za cíl přispět větší informovanosti veřejnosti o všem zajímavém, co se v Ostravě v oblasti využití volného času obyvatel děje. Najdete tady informace o sportovních, kulturních, ale i jiných akcích v našem městě. O svých akcích a událostech… » čti více

Vložit novou akci


Mariánské Hory a Hulváky Ostrava-Jih

© 2017 – 2023 MARF reklamní agentura, grafické studiotvorba webových stránek