Poslechněte si k dobré náladě naše internetové rádio.
1
So
2
Ne
3
Po
4
Út
5
St
6
Čt
7
8
So
9
Ne
10
Po
12
St
15
So
16
Ne
17
Po
19
St
22
So
23
Ne
24
Po
26
St
29
So
30
Ne

Neseďte doma, pojďte se bavit

Portál „Město v akci“ má za cíl přispět větší informovanosti veřejnosti o všem zajímavém, co se v Ostravě v oblasti využití volného času obyvatel děje. Najdete tady informace o sportovních, kulturních, ale i jiných akcích v našem městě. O svých akcích a událostech můžou veřejnost informovat sami organizátoři, stačí vyplnit potřebný formulář a zadat do něj potřebné údaje. Vše je bezplatné.

Pokud se chcete podívat, jaká akce se kde koná, máte možnost filtrovat jednotlivé události z oblastí sportu, vzdělávání, kultury, zábavy a výstav. Aplikace také nabízí kalendář, v němž si můžete zvolit měsíc, ale i konkrétní den, ve kterém chcete nějakou akci najít, k dispozici je i třídění podle akcí konaných v konkrétních městských obvodech.

Věříme, že si portál oblíbíte a stane se vaším oblíbeným partnerem při plánování volného času a účasti na nejrůznějších akcích.


Neseďte doma, pojďte se bavit Portál „Město v akci“ má za cíl přispět větší informovanosti veřejnosti o všem zajímavém, co se v Ostravě v oblasti využití volného času obyvatel děje. Najdete tady informace o sportovních, kulturních, ale i jiných akcích v našem městě. O svých akcích a událostech… » čti více

Vložit novou akci


Mariánské Hory a Hulváky Ostrava-Jih

© 2017 – 2019 MARF reklamní agentura, grafické studiotvorba webových stránek