1
Čt
2
3
So
4
Ne
5
Po
6
Út
7
St
8
Čt
9
10
So
11
Ne
12
Po
14
St
17
So
18
Ne
19
Po
21
St
24
So
25
Ne
26
Po
28
St

Neseďte doma, pojďte se bavit

Portál „Město v akci“ má za cíl přispět větší informovanosti veřejnosti o všem zajímavém, co se v Ostravě v oblasti využití volného času obyvatel děje. Najdete tady informace o sportovních, kulturních, ale i jiných akcích v našem městě. O svých akcích a událostech můžou veřejnost informovat sami organizátoři, stačí vyplnit potřebný formulář a zadat do něj potřebné údaje. Vše je bezplatné.

Pokud se chcete podívat, jaká akce se kde koná, máte možnost filtrovat jednotlivé události z oblastí sportu, vzdělávání, kultury, zábavy a výstav. Aplikace také nabízí kalendář, v němž si můžete zvolit měsíc, ale i konkrétní den, ve kterém chcete nějakou akci najít, k dispozici je i třídění podle akcí konaných v konkrétních městských obvodech.

Věříme, že si portál oblíbíte a stane se vaším oblíbeným partnerem při plánování volného času a účasti na nejrůznějších akcích.


Neseďte doma, pojďte se bavit Portál „Město v akci“ má za cíl přispět větší informovanosti veřejnosti o všem zajímavém, co se v Ostravě v oblasti využití volného času obyvatel děje. Najdete tady informace o sportovních, kulturních, ale i jiných akcích v našem městě. O svých akcích a událostech… » čti více

Vložit novou akci


Mariánské Hory a Hulváky Ostrava-Jih

© 2017 – 2024 MARF reklamní agentura, grafické studiotvorba webových stránek