Tai chi pro začátečníky Ostrava

Přiložené soubory: taiji relaxace
taiji reference
taiji na bolavá záda

Tai chi Ostrava | Cvičení taiji s pohodovým trenérem Marcelem Jak najít klid v uspěchaném světě? Zapomeňte na stres a vstupte do světa pohody a harmonie společně s Marcelem a tai chi.Uklidňující cvičení vám pomůže najít v tomto uspěchaném světě klid.

Nové kurzy od ledna se zápisem již od začátku prosince 2018 do obsazení míst. Na výběr máte kurzy tai chi v různých dnech a časech od pondělí do čtvrtku. Tai chi centrum je na dobré adrese a je tak plně dostupná MHD a autem.

Čím je dnešní doba hektičtější a čím větší nároky na nás klade, tím více se obracíme k osvědčeným metodám prospěšným našemu tělu i duši. Prastaré umění tai-chi v Ostarvě je jednou z nich. Jeho praktikování s trenérem Marcelem přispívá jak k fyzické zdatnosti a tím i k pevnějšímu zdraví, tak k pocitu celkové pohody, klidu a optimismu. Pojďte procvičit tělo i ducha,nepro­meškejte svoji šanci a přihlašte se právě teď.